Menu
Your Cart

Blog & Haberler RSS Feed

26 Nov En İyi SMOK Pod Sistemi 2019
zehra 0 52840
En İyi SMOK Pod Sistemi 2019SMOK , yeni vaping teknolojilerinde araştırma ve geliştirmeye sürekli adanmış, birinci sınıf bir e-sigara üreticisidir. Pod sistemlerinin popülaritesinin artmasıyla birlikte birçok vape üreticisi bu tür bir cihazı üretmeye..
15 Oct JUUL POD'LARININ FARKLARI NELERDİR ?
zehra 0 8197
JUUL POD'LARININ NİKOTİN SEVİYELERİ FARKLARI NELERDİR ?Sizlere şuan için JUUL POD'LARININ Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya ve Kanada için üretilen podları sunuyoruz. Ingiltere'de yeni teknoloji olarak paketler değişmiş ve 1.7% nikotin ibaresi değiş..
29 May Mr. Macaron Likit
0 23866
Mr. Macaron Likit İncelemesiMr. Macaron E-Liquid İncelemeMr Macaron Likit, yaklaşık altı ay piyasaya çıktı, ancak zaten piyasadaki en popüler e-sıvı markalardan biri. Bazı ilginç tatlı lezzetleri var, ancak Mr. Macaron'un meteorik yükselişi aslında k..
29 May Black Note E-Likit
0 5336
Black Note E-Likit İncelemesiBlack Note, doğal olarak özü çıkarılan tütün (e-sıvı) sıvıları ile iyi bilinir. Siyah Not, yapay tütün lezzetlendiricilerinden ziyade aromayı doğrudan gerçek tütün yapraklarından çıkarır. Bu, en eski e-sıvı stillerinden b..
29 May Vaporesso Revenger İncelemesi
1 12021
Vaporesso Revenger Elektronik Sigara İncelemesiMalzeme KalitesiDoğrudan kutudan çıkan Revenger modu koyu renk vurguları ve eğimli kenarlarıyla etkileyici. Daha önceki betaları gördük ve işledikten sonra, mod sağlam ve iyi yapılmış hissettiğini söyley..
29 May Geekvape Aegis Mod İnceleme
0 4862
Geekvape Aegis Mod İncelemeGeekvape Elektronik sigara'in Aegis kutusu modu piyasaya sürülmesinden bu yana aşırı miktarda hype yarattı. Aegis, her türlü cezaya dayanacak şekilde inşa edilmiştir. Geekvape, askı sınıfı 810G-516.6 darbeye dayanıklı ve IP..
29 May Elektronik Sigara Nedir?
1 1813
Elektronik Sigara Nedir?            Elektronik sigara (e-sigara) sigara alışkanlığını sağlıklı hale getirmek ve tamamen doğal aroma ve meyvelerinden oluşan karışımlarla doğal nargile özelliği sağlayan bir içecektir. Bu yönüyle de herhangi bir sağlığa..
29 May Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Likit Markası
0 3446
Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Likit Markası:Dünyanın Yeni Elektronik Sigara Markası            Amerikan üretimi bir elektronik sigara ürünü özelliğindeki One Hit Wonder marka ürün, başta Amerika kıtası olmak üzere dünyanın tüm coğrafyalarını kasıp ..
29 May VaporFi Likit İnceleme
0 2119
VaporFi Likit İncelemeVaporFi e-likit vücudunuza çıkan buharı yaratır, bu yüzden sizinkinin nereden geldiğini bilmeniz önemlidir. VaporFi likit,% 100 ABD'de FDA * kayıtlı laboratuvarlarda üretilmektedir; çünkü, tam olarak neyi elde ettiğinizi bilmeni..
29 May Vaporesso Elektronik Sigaraları
0 1311
Vaporesso Elektronik Sigaraları:Vaporesso Elektronik Sigaraları            Elektronik sigaralar, sigaranın hem daha sağlıklı hem de daha zevkli bir hale gelmesi için özel olarak tasarlanan yenilikçi teknolojiye dayanan ürünlerdir. Bu ürünler amerika ..
29 May One Hit Wonder Likit Ürünleri
0 1607
One Hit Wonder Likit Ürünleri            E-sigara deneyimini bilinenin aksine çeviren ve tamamen kaliteli bir içicilik sağlayan elektronik sigaranın Amerikan üretimi dünya genelinde en yaygın kullanılan güvenli bir elektronik sigara markası özelliğin..
29 May Elektronik Sigara Likitleri
0 5845
Elektronik Sigara Likitleri:Elektronik Sigara Likitleri             Sigara ve sigara dumanının zararlarının ortaya çıkmasından sonra bu alışkanlıktan vaz geçemeyenler ekstra arayışlara girmişler ve elektronik sigara likitleri keşfedilmiştir. Sigara m..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 62 (6 Sayfa)
Juul Smok Vaporesso elektronik sigara